Про себе

Про себе

Хто давно на просторах інтернету, той давно знає мою історію, в принципі як історію досить багатьох Майстрів Рейкі, які шукали свій Шлях, шукали методики зцілення, самоусвідомлення, Шлях свого призначення та свої життєві завдання

Майстрів Рейкі багато, але свого Майстра-Вчителя ви відчуєте седцем (Майстер Рейкі Ольга)

В першу чергу, я Майстер Рейкі з 2005 року, але навчалася і отримувала чимало знань, умінь з того часу і до сьогодення. Також знайома і навчалась, отримуючи інші настройки та напрямки лікування. З ними я і знайомитиму Вас на моєму сайті.

Енергія Рейкі – це білі стіни в кімнаті, яку в процесі самопізнання ви почнете фарбувати в різні барви.

Отримавши енергію Рейкі, пізнавши чудове диво зцілюючої енергії ви отримуєте старт на Шляху свого пізнання і саме так ви отримуєте знання для виконання своїх життєвих завдань

Шлях до цілі – набагато важливіший за саму Ціль

Насолоджуючись подорожжю до своєї мети, ми знаходимо неповторні, унікальні пейзажі на шляху своєї подорожі. І вміючи насолоджуватися такою подорожжю, ми навчимося насолоджуватися нашим життям, яке не проходить безцільно, а розмірено вчить нас і дає знання, які нам потрібні для досягнення своєї мети.

Моя лінія Гранд Майстра традиційної Рейкі: Мікао Усуї – Чуджіро Хаяші – Хавайо Таката – Філіс лей Фурумото – Фоккі Брінк – Ханс Трефферс – Ананд (Ілля Ченцов) та Чандіра (Валентина Бондаренко), Віра Говоруха – ElenaHikaru (Єлєна Кудин)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.