ДІАМАНТ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ™

ДІАМАНТ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ™

Diamond  of  Prospertity ™
Алмаз Благосостояния ™
Настройка платна автор Ніколь Ланнінг

Ця чудова енергія була в 2008 році передана нам від Ніколь Ланнінг.
Ця енергія запатентована та має номер патенту. Ніколь Ланнінг- це жінка, що володіє інтуїцією екстрасенсу, цілитель. Вона автор багатьох книг, яка зосередила своє життя на лікувальних властивостях кристалів, енергії та духовному навчанні. Вона – засновник Healing Art Forms Institute і присвячує своє життя тому, що ділиться своєю мудрістю з іншими, для того щоб люди змогли рости і навчатися. Завдяки своїй продуктивній роботі Ніколь отримала честь з акредитаціями від Міжнародної Природної Асоціації Цілювачів та Світової Метафізичної Асоціації. The International Natural Healers Association і World Metaphysical Association.

У багатьох її клієнтів були великі фінансові проблеми. Як відповідь на її запит до ментального світу, як вона може допомагати людям у їхніх проблемах, вона отримала Діамант Благополуччя, довго працювала з цією енергією зі своїми пацієнтами та учнями. Були отримані дивовижні результати, вона запатентувала цю енергію, і тепер вона передає цю систему нам! Діамант Благополуччя ™ – це “Дар Небес”. Ця система має найвищу енергетичну частоту. Енергія діє у всіх сферах нашого життя. При отриманні настройки Ви отримуєте Діамант, що має власну частоту, і який притягуватиме благополуччя найпозитивнішим способом у ваше життя.

Декілька прикладів роботи Діаманту Благополуччя ™:
– позитивний приплив грошей зростає, проблеми усуваються.
– гроші приходять у ваше життя
– очищає наші чакри, де найчастіше знаходяться наші фінансові та проблеми добробуту.
– Ви зможете працювати з діамантом та програмувати його не тільки на фінанси, але й на інші галузі вашого життя
– сприяє розкриттю талантів людини до заробляння грошей для його власної найвищої користі, а також і до вищого блага інших;
– підтримує справжнє достаток;
– підвищує вібрацію і направляє людину в бік процвітання;
– і ще багато інших можливостей, які надає робота з Діамантом Процвітання

Багато хто з нас думає, що Добробут, Благополуччя означає тільки гроші, але це не так. Добробут – це ще й такі речі, як везіння у певних обставинах, здатність творити, успіх, завершення розпочатого, знання, талант, здібності, задоволення бажань. …..

Діамант – це інструмент, який показується які кроки треба зробити, щоб наблизитися до вашого добробуту, процвітання. Після того, як ви отримаєте ініціацію на енергію Діамант Благополуччя ™ та отримаєте свій діамант, ви зможете працювати з ним.

– Ви зможете створювати Нові Діаманти і передавати іншим на допомогу у вирішенні їхніх проблем. – Використовуючи енергію Діаманту, ви зможете вирішити вже існуючі проблеми.
– Діамант Благополуччя залишиться у вашому житті назавжди.
Якщо говорити простішою мовою при отриманні настройки Діаманта встановлюється над коронною чакрою, діє як АНТЕННА і одночасно як МАГНІТ для позитивних вібрацій у сфері Добробуту.

Цю систему може отримати КОЖНИЙ, хто забажає. (

Діамант Процвітання ™ є духовним подарунком високочастотної енергії, яка сконцентрована в форму діаманту і може передаватися від однієї людини до іншої. Це чудовий спосіб поділитися енергією, що збільшує вібраційний рівень, щоб збільшити позитивний приплив процвітання, добробуту, благополуччя. З настройками Ви отримуєте Мануал електронною поштою та сертифікат англійською мовою.

Після отримання ініціації ви можете її передавати іншим

Настройка платна як я вже і писала
Тільки готовність віддавати починає працювати як магніт для притягування процвітання в наше життя

Увага!!!! Ця настойка не може бути подарована, або її не можно обмінювати на інші енергії! Вона втрачає свою силу. Перш ніж отримати, чи готовий ти віддати! Із законом не посперечаєшся.
На жаль якщо цей закон порушити то Діамант руйнується і потіьна повторна ініціація

Я знаю, що якщо ви зацікавились даною темою, то ви готові прийняти і працювати з цією цікавою і чудовою енергією

Поділитись цікавим:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *