Перший ступінь Рейкі

Перший ступінь Рейкі

Перший ступінь Рейкі називається Сьоден, что перекладається з японської мови як “Вхождення”. Навчання та ініціація в Рейкі платна.

Сама назва говорить за себе. Це саме те вхождення в техніку, перше розуміння того, як працює енергія Рейкі через відчуття та зцілення фізичного тіла.

У процесі посвяти в перший ступінь учень повинен ознайомитися з основними поняттями та термінами Рейкі, а також можливостями, які він отримає після ініціації. Після налаштування на канал Рейкі учень з’єднується з універсальною життєвою енергією Всесвіту (Кі) і формує Рейкі-канал. Після цього учень отримує здатність до кінця свого життя проводити цю енергію через себе та передавати її через свої руки. Частота вібрацій енергетичної системи підвищуватиметься в міру практики. Тобто, чим частіше людина буде застосовувати Рейки на практиці, тим стійкішим і сильнішим буде його енергетичний канал і ширша його можливість.

Посвята в перший ступінь дає можливість безпосередньо передавати енергію Світла через власні руки собі, іншій людині, тваринам, рослинам і будь-яким іншим формам буття. Після ініціації людина відчуває, як правило, тепле випромінювання зі своїх долонь.

Після настройки на перший ступінь Учень повинен вивчити різні положення рук, які він буде використовувати під час сеансів лікування (це можна зробити прочитавши будь-яку книгу по Рейкі, спілкуючись з Майстром або самостійно, прислухаючись до своїх відчуттів).

Отже, при отриманні першого ступеня Рейкі Учень отримує знання:

1. Що таке енергія Рейкі.
2. Історія Рейкі.
3. Принципи Рейкі.
4. Заповіді Рейкі.
5. Області використання Енергії Рейкі.
6. Енергетична структура людини.
– чакри;
– аура;
– енергетичні канали.
8. Положення рук при лікуванні себе або інших людей контактно.
9. Важливі моменти при роботі з Енергією Рейкі
10. Питання, відповіді
11. Короткий огляд про другий ступінь Рейкі
Кожний Учень унікальний, має свої особисті, тільки йому притаманні уміння та здібності, тому для найкращої передачі енергії та інформації до кожного свого Учня я індивідуальну методику.

Використання енергії Рейкі сприяє зціленню і гармонізації духу, душі і тіла!

Запам’ятайте важливий принцип: чим більше ви передаєте Рейкі іншим, тим потужнішим і чистішим через вас проходитиме її потік. Тому використовуйте Рейкі якнайчастіше, на благо собі та іншим.

Основна частина. Практичні навички, де Ви :

отримуєте ініціацію, завдяки якій стаєте провідником Рейкі;
навчаєтеся запрошувати Рейкі для цілительських сеансів та медитацій;
ви дізнаєтеся на практиці – як працювати з потоком Рейки та як проводити сеанси;
освоюєте позиції рук для цілительських сеансів;
як проводити сеанс Рейки для лікування інших людей;
як проводити груповий сеанс Рейкі;
сеанс Рейкі для самозцілення;
як Рейкі допомагає нам підвищити рівень енергії та надає життєві сили;
знайомитесь з етичними правилами роботи.

Увага! Після проходження ініціації на 1-й ступінь Рейкі у Учня можуть відбутися несподівані зміни в житті та організмі. Це відбувається тому, що протягом 21 дня Учень проходитиме так звану «очисну кризу». Життя може засіяти новими кольорами та по-новому розставити акценти, легше та швидше вирішити старі проблеми, а також виявити приховані. В організмі можуть розпочатися процеси очищення від шлаків та загострення старих хвороб, які не були до кінця виліковані традиційними методами. У таких випадках не хвилюйтеся і дотримуйтесь внутрішнього голосу вашого серця. Як правило, відносини людини з Рейкі розвиваються гармонійно та плавно. Але все ж таки будьте готові до стрімких змін, і приймайте все, що відбувається так, як є.

ЛЮБІ ДРУЗІ!
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ СВОЇ ЗАЯВКИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ-ІНІЦІАЦІЮ 1СТ. РЕЙКІ ВІД МІКАО УСУІ. Також в даній темі можу відповісти на питання які вас хвилюють, або записатись на безкоштовну консультацію.

Поділитись цікавим:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.