Другий ступінь Рейкі

Другий ступінь Рейкі

Другий ступінь Рейкі традиційно називається Окуден, що перекладається з японського як “Занурення”. Це дійсно занурення в практику Рейкі, глибше розуміння і довіра енергії, а також додаткові можливості для покращення свого життя!
Навчання платне

На другому ступені Майстер дає глибші знання і символи Рейки, які відкривають практично безмежні можливості для взаємодії з енергією і енергії зі світом, що оточує нас.

Рейкі це метод, який по суті грунтується на символах. Вони є тією формулою, яку передав Микао Усуі. Три символи передаються в Рейкі на другому ступені, і ще один – на третьому ступені навчання.

Якщо Учню, який отримав Першу ступінь рекомендують контактні сеанси для себе та інших, після проходження навчання та ініціації в Другий ступінь – Рейкі дає можливість працювати з допомогою символів часу та простору.  Головне що має пам’ятати Учень, що він провідник енергії Рейкі.
Посвячення в другий ступінь Рейкі посилює ваш потік енергії Рейкі, в порівнянні з першим ступенем, це сприяє глибшому очищенню вашого тіла і енергетики, а також ментальному зціленню. Внаслідок чого ви зрозумієте, як краще застосовувати нові знання, що відкрилися, і Ваші можливості після отримання настройки 2-го ступеню Рейкі:

  • надавати додаткову силу потоку Рейкі і настроювати його спеціальним чином відповідно до цілей сеансу для кращого результату;
  • проводити сеанси Рейки дистанційно, допомагати іншим людям, навіть якщо вони знаходяться далеко від вас, обов’язково пацієнт повинен дати згоду, виключення діти до 12ти років – тут обов’язкова згода мами;
  • працювати з ситуаціями минулого, щоб сьогодні ви могли жити щасливо;
  • гармонізувати своє майбутнє, наприклад, якщо вас чекає іспит, важлива співбесіда, вирішення важливого питання, або покупки чогось дорогого, то ви зможете зробити Рейкі на цю ситуацію в майбутньому, щоб вона благополучно вирішилася;
  • гармонізувати стосунки з людьми і між людьми;
  • гармонізувати і очищати простори і приміщення;
  • реалізовувати свої наміри і формувати події;
  • позбавлятися від шкідливих звичок;
  • зціляти емоційні травми і внутрішні блоки;
  • звільнятися від негативних станів: образи, страхи, провина і т. ін.

Після ініціації в 2-гий ступінь, так само, як і після першого ступеня, необхідно пройти 21-денне очищення. У цей період рекомендується щодня робити практики з використанням символів Рейкі. Це може бути повний сеанс самолікування Рейкі, дистанційне лікування, ментальне лікування, гармонізація простору або стосунків, будь-яка медитативна техніка і практики.

Якщо ви відчуваєте, що готові йти далі, то у вас є можливість отримати другий ступінь. Але це вирішує Майстер, він визначає, кого можна допустити для подальшої освіти, а кому ще деякий час слід попрацювати в першому ступені.

Критерії готовності того, що практикує до Другого ступеня:

1. Робота по Першому ступеню Рейкі не менше півроку ( в деяких випадках не менше 21 дня, які потрібні для проходження очисної кризи);

2. Регулярність практики Рейкі;

3. Усвідомлене прийняття принципів Рейкі як критеріїв і відстежування їх у своєму житті і в практиці;

4. Внутрішня чесність і самостійність в постановці поточних завдань і виборів інструментів для їх вирішення;

5. Усвідомлений намір наступного кроку Шляху Рейкі.

Особливості ініціації Рейкі:

Рейкі після Ініціації буде доступна вам в любій ситуації і при любих обставинах, і навіть якщо ви не практикуєте довгий час, то енергія з радістью вам допомагає.
З Рейкі ви завжди можете самі допомогти собі в любій ситуації, не прибігаючи до сторонньої допомоги, ви стаєте творцями свого Життя і свого Всесвіту, самостійними повністю, вірячи в себе і свої можливості.
Використання енергії Рейкі сприяє зціленню і гармонізаці духа, душі та тіла!

Рейкі — це любовь, а в наш час потібно як можно більше любові!

Поділитись цікавим:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.