Зорепад*** настройка в подарунок

Зорепад*** настройка в подарунок

Енергії Зорепад була отримана від ангела Шерін з планети Венера, з умовою, що буде передаватися тільки як подарунок. Ось що вона каже “Коли тобі погано і ти не знаєш куди йти і що робити, згадай про свою спійману зірку, візьми її в руки і освітий шлях собі і всім хто поруч із тобою”

Ця енергія допомоги та підтримки Вищого світу тобі. Ця енергія працює у таких областях як – відкриття шляху, коли ситуація заходить в глухий кут – розкриття талантів у професійній діяльності. Ця енергія незамінна в ситуаціях, коли ви не розумієте, що відбувається навколо і кому вірити. Вона як путівник Аріадни – нитка, що виведе вас з лабіринту заплутаних ситуацій з найкращим результатом для вас і для інших. Зорепад це не тільки енергія, що працює із ситуаціями заплутаними або коли ви зайшли у глухий кут. Вона допомагає при будь-яких пересуваннях та будь-яких подорожах. Енергія допомагає вам при зміні роботи або сфери професійної діяльності, під час навчання та складання іспитів. Це зірка, спіймана під час зорепаду, освітить всі шляхи, всі дороги, прибере всі перешкоди до вашої Божественної мети. “Простягни руки і спіймай свою дороговказну зірку, я обіцяю тобі – вона освітлить тобі дорогу” Шерін

Як приймати налаштування

У спокійному стані сидячи чи лежачи вимовте “Я звертаюся до свого Вищого Я і прошу настроїти мене на енергію Зорепад, яку посилає мені Єлєна, приймаю тут і зараз”

Після закінчення настройки подякуйте Ангелу Шерін та всім Ангелам, хто допомагав вам під час настройки.

Як працювати з Енергією Зорепад

Складіть руки в Гассе перед грудьми, промовте

“Я закликаю Ангела Шерін і прошу активувати енергію Зорепаду, мою дороговказну Зірку для (мене або ім’я іншої людини) для (назвати проблему або плановану подорож), на вище благо всіх”

Енергія йтиме протягом якогось часу, не розводити руки доки потік не припиниться. Дякуйте Ангелу Шерін та Всім хто допомагав проводити сеанс.

Залишайте свої заявки у темі вкажіть

1. ПІБ

2. Країна, Місто

3. Час, дата або “до запитання”

4. згоду з умовами, залишити враження від настойки в коментарях

Прохання дочекатись, коли я Вам відповім

Поділитись цікавим:

2 thoughts on “Зорепад*** настройка в подарунок

  1. Im pretty pleased to find this great site. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely loved every little bit of it and I have you saved as a favorite to see new stuff on your blog.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.