Що таке енергія Рейкі?

Що таке енергія Рейкі?

Не слід розцінювати проведення енергії каналами як щось містичне. Подібно до того, як кисень присутній у природі і наше тіло здатне поглинати його, ми маємо здатність проводити цілющу енергію. Іншими словами, налаштування (ініціація) не наділяє нас здатністю проводити енергію каналами, вона лише оптимально посилює нашу здатність робити це.

Рейкі – це стародавня енергетична система, що прийшла до нас з Тибету, а звідти поширилася на Єгипет, Стародавню Грецію, Рим, Індію і далі на схід, Китай і Японію. Рейкі було доступно небагатьом посвяченим і зберігалося у суворій таємниці. Це стародавнє знання з часом було майже втрачено і знову відкрито наприкінці минулого століття доктором Мікао Усуї в Японії.

Будь-яка рослина має Рейкі – енергію, будь-який камінь, будь-яка частина матеріального Всесвіту має в тій чи іншій кількості енергію Рейкі. Уточнимо – мають із самого початку виникнення. У процесі існування цього матеріального об’єкта його Рейкі або зміцнюється або слабшає. Процес зміцнення – це усвідомлена робота. Процес ослаблення – це процес еволюції матеріального носія в нематеріальну структуру, тобто процес переходу життя до смерті.

Для того щоб використовувати цю енергію, проводиться навчання та ініціації. Навчають спеціальним позиціям рук під час лікування себе та інших. Той хто практикує Рейкі не створює енергію сам, а є каналом передачі цієї енергії; розуміючи це, він не думає про кінцевий результат. Людина не стає цілителем, оскільки цілителька сама Рейкі. Людина є провідником енергії Рейкі.

Рейкі найрозумніша система лікування, яку коли-небудь давали людству. Вона сама вибирає яку область у людині необхідно зціляти насамперед і спрямовує енергію туди. Вона працює з людиною як на фізичному, так і духовному плані. Тому ставши на Шлях людина спочатку починає сама змінюватися. А для цього людина має хотіти змінюватися. Рейкі діє і через усі шари одягу, тому для лікування не треба роздягатися. Вона також проходитиме через дерево, залізо, цемент і навіть гуму. Маючи другий ступінь Рейкі, вам навіть не треба торкатися хворого, оскільки цю енергію можна спрямовувати в потрібне місце на відстані.

Користь від енергії Рейкі нескінченна та багатогранна.

  • Вона допомагає в зціленні хвороб у всіх напрямках: і фізичному, і психічному, і емоційному, і духовному.
  • Вона знімає фізичні та емоційні навантаження, приносячи повне розслаблення, позбавляючи людину наслідків стресів і в майбутньому не даючи людині довести себе до стану стресу.
  • Вона очищає тіло від накопичених токсинів і допомагає позбутися шкідливих звичок і залежностей, єдине правило – людина повинна цього сама хотіти.
  • Рейкі посилює наявний в людині творчий потенціал та енергетику, пов’язує людину з її Вищим Я.
  • Крім цього вона сприяє лікуванню невиліковних традиційної медициною хвороб, таких як безсоння, надмірна вага, мігрені, наслідки операцій тощо.

Вирішити ці проблеми допоможе Рейкі. Кінцевою метою Рейкі є допомогти організму увійти в стан рівноваги, щоб він міг виліковуватися сам.

Зараз дедалі більше людей не влаштовує той духовний рівень, який з низки об’єктивних причин, у них існує. Вони починають шукати шляхи підвищення цього рівня і в певний момент цього розвитку заходять у глухий кут від кількості, а найголовніше якості тієї езотеричної та екзотеричної інформації, яка лавиною обрушується на них. Багато хто, подолавши цей період у своєму житті, вибирають і приходять до якогось одного напряму свого духовного вдосконалення та розвитку, і тоді до них приходить відповідний Учитель. Це доля людей шукаючих, ініціативних, готових до початку навчання і найголовніше готових до того, що це навчання, одного разу розпочавшись, вже ніколи не закінчиться.

Для мене, після того, як я вилікувалась сама і пройшла ступені ініціації в Рейкі, дана система стала не просто способом цілительства, а стала шаблем здійснення свого призначення на Землі. Це не просто система Духовного Розвитку мене та інших. ЦЕ МІЙ ШЛЯХ.

Нині Рейкі практикується у всьому світі. Ви також – частина цієї історії. Своїм бажанням розділити цей дар з іншими Ви підтримуєте та прискорюєте процес розуміння того, що являє собою життя.

Поділитись цікавим:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.